حبه خرما
خانه / حبه قند خرما / اعطای نمایندگی فروش حبه قند خرمایی

اعطای نمایندگی فروش حبه قند خرمایی

مرکز فروش و عرضه فرآورده های خرمایی اقدام به اعطای نمایندگی فروش حبه قند خرمایی کرده است. این فرصتی استثنایی برای خریداران عزیز می باشد.

حبه قند خرمایی

حبه قند خرمایی محصولی شگفت انگیز، تولید شده از بهترین خرمای برآمده از دل نخلستان های جنوب کشور می باشد. این محصول با دارا بودن خواص خرما و طعمی بی نظیر می تواند جایگزین مناسبی برای قند و شکر باشد. لذا مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و حتی در خارج از کشور نیز طرفداران خاص خود دارد.
مصرف کنندگان حبه قند خرمایی اذعان دارند که با مصرف این محصول توانسته اند بیماری های ناشی از قند بالا و فشار خون را کنترل کنند و حتی بهبود ببخشند.

طعم های قند خرمایی

انواع طعم های حبه قند خرمایی

حبه قند خرمایی با دارا بودن چندین طعم متنوع و خوشمزه می تواند مناسب ذائقه همه مصرف کنندگان باشد. انواع طعم های تولید شده این محصول به قرار زیر می باشد:

  • هل دار
  • قهوه
  • زنجفیلی
  • نعنایی
  • کنجدی
  • دارچینی

حبه

اعطای نمایندگی فروش حبه قند خرمایی

افرادی که می خواهند اقدام به دریافت نمایندگی یک محصول بکنند، باید به دنبال محصولی باشند که در عموم دارای جایگاه مطلوبی باشد و رضایت مشتری و کیفیت خدمات مجموعه را در الویت قرار دهد. این محصول باید از تیمی متخصص در امر پشتیبانی و تولید با کیفیت محصول برخوردار باشد.

فروش حبه قند خرمایی

حبه قند خرمایی تولید شده توسط ما دارای جایگاهی ویژه در بین مصرف کنندگان خود می باشد. بنابراین فروش این محصول به راحتی و در کمترین زمان انجام می شود. نمایندگان فروش حبه قند خرمایی با دریافت نمایندگی فروش، می توانند از تخفیفات ویژه خرید این محصول بهرمند شوند.
متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت نمایندگی و آگاهی از شرایط و ضوابط اخذ آن، می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در زیر با ما تماس حاصل فرمایند.

  مدير فروش: خانم عنابي

 شماره موبايل: 09128730591

پاسخگويي تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونيکي: iransanat1010@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه عمده حبه خرما طعم دار

شرکت عرضه عمده حبه خرما طعم دار پس از تحویل محصولات از شرکت تولید کننده …

کانال تلگرام