حبه خرما
خانه / حبه قند خرما / بزرگترین شرکت تولید حبه قند خرما

بزرگترین شرکت تولید حبه قند خرما

در بزرگترین شرکت تولید حبه قند خرما می توانید انواع طعم های این محصول را خریداری و امتحان کنید. حبه قند خرما یک محصول منحصر به فرد و پر طرفدار است.

تولید حبه قند خرما

حبه قند خرما از جمله محصولات خرمایی پر فروش در ایران محسوب می شود. تولید کنندگان حبه قند خرما این محصول را در چندین طعم مختلف وارد بازار نموده اند که موجب شده فروش خوبی را در سراسر کشور داشته باشد.
در تولید حبه قند خرما ابتدا خرما را شسته و هسته گیری می نمایند. شستشو بسیار دقیق و بهداشتی است و هسته گیری نیز از طریق ماشین آلات مخصوصی انجام می شود.
بعد از این مرحله نوبت به له و خمیر نمودن خرما است و در نهایت ورود آن به دستگاه جهت حبه ای شدن و بسته بندی در ظروف. در این مرحله مقداری آرد برنج نیز به خمیر اضافه می کنند تا حبه ها به هم نچسبند.

حبه خرمایی جهت صادرات

طعم های حبه قند خرمایی

تولید حبه قند خرما با طعم های مختلف مناسب برای مهمانی ها و جلسات اداری می باشد و همچنین خریداران را راغب به امتحان نمودن این طعم ها می نماید.

  • دارچین
  • زنجبیل
  • آلوجنگلی
  • هل
  • ساده

پنج طعم شگفت انگیز حبه قند خرما است که بسیار پر فروش می باشد.

فروش ویژه خرما حبه ای

خرید از بزرگترین شرکت تولید حبه قند خرما

شرکت تمریران یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده فرآورده های خرمایی می باشد که این محصول را در بسته بندی های 300 گرمی و به شکل ظرفی برای خریداران عرضه می نماید. خرید به صورت فله نیز امکان پذیر است.

تولید حبه قند خرما

خرید عمده این محصول از تخفیفات مناسبی برخوردار می باشد. و محصول از درب کارخانه به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه برای خریدار ارسال می شود.

خریداران حبه قند خرمایی می توانند به جهت خرید حبه قند خرما با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایند.

  مدير فروش: خانم عنابي

 شماره موبايل: 09128730591

پاسخگويي تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونيکي: iransanat1010@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرما حبه ای طعم دار 300 گرمی

قیمت خرما حبه ای طعم دار در بازارهای تجاری مقرون به صرفه و مناسب می …

کانال تلگرام