حبه خرما
خانه / حبه خرما / خريد ويژه حبه خرما صادراتي

خريد ويژه حبه خرما صادراتي

خريد حبه خرما صادراتی  با کیفیت ویژه  به دلیل طبیعی و ارگانیک بودن این محصول برای مشتریان دارای اهمیت زیادی می باشد. این محصول به دلیل بکر بودن و جدید بودن، جایگاه ویژه ای در کشورهای همسایه پیدا کرده است.

استقبال مشتریان از حبه خرما صادراتی در نتیجه کیفیت بالای این محصول صورت گرفته است. مشتریانی که به دنبال محصولی طبیعی و ارگانیک می باشند این محصول بسیار مناسب می باشد. مصرف کنندگان فراتر از مرزهای ایران از کیفیت بالای  آن رضایت داشته و همین امر موجب استقبال بیشتر آنان از خرید حبه خرما صادراتی گردیده است.

مواد تشکیل دهنده حبه قند خرمایی

خرید حبه قند خرما زمانی امکان پذیر است که از مواد تشکیل دهنده آن آگاه باشیم. این محصول تشکیل شده است از خرما هسته گیری شده که به صورت خمیر خرما درآمده است و پودر هسته خرما که جهت شکل دهی محصول به صورت حبه ای از آن استفاده می شود. همچنین جهت طعم دهی به محصول از دارچینريال زنجبیل ، هل و … استفاده می شود. 

انواع طعم های حبه قند خرما

  • ساده
  • دارچین
  • زنجبیل
  • آلو
  • هل

فروش حبه خرما

این محصول به دلیل ارگانیک بودن بسیار مناسب افراد رژیمی و دیابتی می باشد زیرا هیچ گونه قند مصنوعی به محصول اضافه نشده و تمام قند طبیعی خرما می باشد. استفاده از حبه قند خرمایی می تواند مشکلات قند خون، پوکی استخوان را در دراز مدت کاهش بخشد. بنابراین جایگزین بسیار مناسبی برای استفاده قند و شکر در کنار چای و هر نوشیدنی گرمی می باشد.

خرما حبه ای رژیمی

 

روند خرید حبه قند خرما به چه صورت است؟

عرضه این محصول از درب کارخانه می باشد. در حال حاضر حبه قند خرمایی به صورت فله در کارتن های 10 کیلویی و بسته بندی های300 گرمی ( کارتن مادر 18 تایی) عرضه می گردد. مشتریان گرامی می توانند با ارتباط با کارشناس فروش این مجموعه تناژ سفارش خود ار اعلام کرده و در ادامه فاکتور خرید را دریافت و مبلغ سفارش خود را واریز نمایند. ارسال محصومعمولا 24 الی 48 ساعت پس از ثبت سفارش انجام می شود.

قابل توجه مشتریانی که قصد ثبت سفارش محصول جهت سفارش با تناژ بالا را دارند می بایست طی ارتباط با کارشناس فروش از زمان حدودی آماده شدن بار اطلاعات بیشتر را کسب نمایند. 

ارسال باربری

راه های ارتباطی:
مدیر فروش: نگاره عنابی
شماره تماس : ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱
پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه عمده حبه قند خرما دارچینی

حبه قند خرما دارچيني، این محصول پر طرفدار در شرکت عرضه عمده با قیمتی مناسب …

کانال تلگرام