حبه خرما
خانه / حبه قند خرما / خرید حبه قند خرما در طعم های گوناگون

خرید حبه قند خرما در طعم های گوناگون

خرید حبه خرما در طعم های گوناگون با قیمتی منصفانه و کیفیتی فوق العاده، از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. این محصول کاملا طبیعی می باشد.

فوائد مصرف حبه قند خرما

مصرف حبه قند خرما، برای افرادی که مبتلا به بیماری های قندی و فشار خون می باشند بلامانع می باشد. همچنین جهت رعایت رژیم غذایی، می تواند جایگزین مناسب قند و شکر باشد. به سبب وجود خرما به عنوان ماده اولیه تهیه حبه خرمایی، تمامی خواص شگفت آور این میوه را در حبه قند خرمایی بیابید.

حبه قند خرما صادراتیحبه قند خرما رژیمی عمده

طعم های گوناگون حبه خرمایی

سلایق غذایی افراد بسیار متنوع می باشد. مثلا عده ای تمایل به مصرف مواد شیرین ندارند در عوض به شدت ترش مزه ها را می پسندند. یا اینکه مصرف مواد با طبع گرم برای افراد دارای طبع سرد لذت بخش تر و مفید تر می باشد. حتی ممکن است افرادی از مصرف مواد قندی مصنوعی منع شده باشند و تمایل به طعم خاصی نداشته باشند. و هزاران مثال دیگر که می توانید در ذهن خود داشته باشید.

خرید حبه خرما
کارخانجات تولید حبه قند خرمایی اقدام به تولید طعم های مختلفی از این محصول نموده اند که می تواند پاسخ گوی تمام سلایق باشد. طعم های این محصول را در زیر آورده ایم:

  • حبه قند خرما با طعم نعنا
  • حبه قند خرما با طعم آلو
  • حبه قند خرما با طعم دارچین
  • حبه قند خرما با طعم هل
  • حبه قند خرما با طعم زنجبیل
  • حبه قند خرما با طعم ساده

طعم آلوطعم نعناطعم هلدارچین

خرید حبه خرما طعم دار

این محصول از مرغوب ترین خرمای استان بوشهر به صورت کاملا طبیعی و بهداشتی و بدون افزودنی یا مواد نگه دارنده تهیه شده است. همچنین دارای پروانه بهداشتی سیب سلامت می باشد. عرضه حبه خرمایی به صورت بسته بندی و فله صورت گرفته است.

محصول خرمایی حبه قند خرما، می تواند به عنوان یک محصول پرفروش در غرفه های غذایی فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها و تمامی مراکز پخش و فروش مواد غذایی باشد. اگه تمایل به سفارش این محصول دارید،با شماره های زیر در تماس باشید.

  مدير فروش: خانم عنابي

 شماره موبايل: 09128730591

پاسخگويي تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونيکي: iransanat1010@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت عرضه عمده حبه خرما طعم دار

شرکت عرضه عمده حبه خرما طعم دار پس از تحویل محصولات از شرکت تولید کننده …

کانال تلگرام