حبه خرما
خانه / شکلات خرما / خرید و قیمت شکلات مغزدار خرمایی

خرید و قیمت شکلات مغزدار خرمایی

شکلات مغزدار خرمایی یکی از فرآورده های خرمایی موجود در این سایت می باشد که دارای طعم های بی نظیری است و از قیمت های مناسبی نیز برخوردار می باشد.

انواع شکلات مغزدار خرمایی

شکلات مغزدار خرمایی یکی از محصولات خرمایی پر فروش می باشد. این محصول ترکیبی از خرمای تازه، مغز بادام، روکش شکلات و طعم دهنده های مختلف می باشد.
با توجه به سلایق مصرف کنندگان و میزان فروش طعم های این محصول، خرما شکلاتی طعم دار تولید شده است. این طعم ها شامل موارد زیر می باشند:

  • طعم موز شکلات خرمایی
  • طعم شیر شکلات خرمایی
  • طعم نسکافه شکلات خرمایی
  • طعم توت فرنگی شکلات خرمایی
  • طعم کاکائو شکلات خرمایی

شکلات خرمایی

بسته بندی شکلات خرمایی

شکلات خرمایی مغز دار را می توانید در بسته بندی های رنگی جذابی خریداری کنید. این رنگ بندی ها بر اساس نوع طعم دهنده شکلات های موجود در محصول می باشد. به طور مثال شکلات خرمایی موزی از بسته بندی زرد رنگی برخوردار است و شکلات خرمایی توت فرنگی صورتی رنگ است. سه نوع بسته بندی کلی برای عرضه شکلات خرمایی مغزدار موجود است:

  • خرما شکلاتی با بسته بندی 450 گرمی
  • خرما شکلاتی با بسته بندی 250 گرمی
  • خرما شکلاتی به صورت فله ای

بهترین خرما شکلاتی

خرید شکلات خرمایی طعم دار

شکلات خرمایی طعم دار می تواند یک محصول مناسب به عنوان جایگزین شکلات های شیمیایی و مصنوعی موجود در بازار باشد. و به میز پذیرایی بانوان ایرانی رن زیبایی ببخشد. این محصول مورد پسند تمامی رده های سنی با سلایق و علایق متنوع است و یک میان وعده بسیار مقوی و مغزی برای بچه ها در مدارس می باشد.

شکلات مغزدار خرمایی

خریداران محترم می توانند این محصول را در مدت زمان کوتاهی از طریق باربری دریافت نمایند. فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، مراکز فروش مواد غذایی، قنادی ها و سوپر مارکت ها از خریداران این محصول به صورت عمده می باشند.

جهت سفارش تماس بگیرید.

  مدير فروش: خانم عنابي

 شماره موبايل: 09128730591

پاسخگويي تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونيکي: iransanat1010@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شکلات خرمایی مغزدار به ترکیه

فروش عمده شکلات خرمایی مغزدار آغاز شد. این محصول برای ارسال به کشور های مختلف …

کانال تلگرام