حبه خرما
خانه / حبه قند خرما / سفارش عمده حبه قند خرما دارچینی

سفارش عمده حبه قند خرما دارچینی

حبه قند خرما یکی از محصولات جدید تولید شده از خرما است که در مدتی اندک طرفداران زیادی پیدا کرده است. این محصول به دلیل شیرینی طبیعی و اندازه کوچک جایگزین قند در کنار چای شده است. حبه قند خرما بر اساس ذائقه مصرف کنندگان در طعم های مختلف تولید می شود. اگر قصد سفارش حبه قند خرما دارچینی را دارید، بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کرده اید.

سفارش عمده حبه قند خرما دارچینی

خواص حبه قند خرما دارچین

خواص حبه قند خرما دارچین حبه خرما محصولی کاملا طبیعی از خرما و بدون هیچ گونه شیرین کننده افزودنی است. این محصول در سال های اخر توسط دستگاه های کاملا اتوماتیک و به صورت کاملا بهداشتی تولید می شود.خرمای مورد استفاده در تولید این محصول خرما و رطب زرد است.

حبه خرما به دلیل شکل ظاهری مشابه با قند، به نام قند خرما نیز شناخته می شود‌. این محصول علاوه بر این که در کنار چای و نوشیدنی های گرم قابل استفاده است، به عنوان یک میان وعده نیز مصرف می شود.

حبه قند خرما در پنج طعم ساده، دارچینی، زنجبیلی، هل و آلو، بر اساس سلیقه مصرف کنندگان تولید و عرضه می شود. حبه قند خرما به دلیل این که کاملا از خرما تولید می شود، تمام خواص خرما را دارا است. حبه قند خرما دارچینی خواص دارچین را نیز در خود دارد.

از خواص و مزایای حبه قند خرما دارچینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. حبه قند خرما به دلیل این که فاقد شیرین کننده هایی مانند شکر است، ضد دیابت می باشد و قند خون را کنترل می کند.

۲. حبه قند خرما دارچینی فاقد کلسترول بوده و باعث افزایش چربی خون نمی شود.

۳. به دلیل داشتن فیبر، حبه قند خرما باعث ایجاد حرکت در روده ها شده و ا  ابتلا به یبوست جلوگیری می کند.

۴. آهن موجود در این محصول از کم خونی جلوگیری می کند و مصرف آن به افرادی که دچار ضعف، خستگی و سرگیجه ناشی از کم خونی هستند توصیه می شود.

۵. حبه قند خرما دارچینی سوء هاضمه را درمان و به هضم غذا کمک می کند.

فروشنده حبه قند خرما دارچین 10 کیلویی

فروشنده حبه قند خرما دارچین 10 کیلویی فروشنده حبه خرما محصولات خود را بر اساس سلیقه مصرف کنندگان و در طعم های مختلف تولید و در این سایت عرضه می کند. شما می توانید سفارش حبه خرما مورد نظر خود را با طعم دلخواه در بسته بندی های سیصد گرمی و یا به صورت فله ۱۰ کیلویی از طریق سایت و به صورت آنلاین انجام دهید‌ علاوه بر این مسئولین فروش سایت نیز آماده ثبت سفارش های شما به صورت تلفنی و یا صفحات مجازی هستند‌. سفارش شما از بهترین انواع حبه قند خرما تهیه و با بهترین کیفیت و بسته بندی به دست شما خواهد رسید.

مدیر فروش مجموعه: خانم عنابی

شماره تماس: 09128730591

مطلب پیشنهادی

خرید حبه قند خرما با طعم آلو فله

حبه قند خرما محصولی تولید شده از خرما است که تمامی خواص خرما را دارا بوده و بسیار خوش طعم و پر فروش و پر مصرف می باشد، این محصول با طعم های مختلف تولید می شود،

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام