حبه خرما
خانه / حبه قند خرما / فروشنده حبه قند خرما با طعم زنجبیل

فروشنده حبه قند خرما با طعم زنجبیل

حبه قند خرما محصولی جدید از خرما است. این محصول اگرچه به تازگی وارد بازار مصرف شده اما جایگاه خود را در بین مصرف کنندگان پیدا کرده است. طرفداران حبه قند خرما زنجبیلی آن را به جای قند در کنار چای مصرف می کنند چراکه علاوه بر بالا نرفتن قند خون، طعم دلپذیری دارد. فروشندگان حبه قند خرما زنجبیلی محصولات خود را طبق سلیقه مصرف کنندگان در این سایت عرضه می کنند.

فروشنده حبه قند خرما با طعم زنجبیل

مراحل تولید حبه قند خرما زنجبیل

مراحل تولید حبه قند خرما زنجبیل کارخانه های تولید حبه قند خرما اغلب در شهر های جنوبی کشور هستند که مراکز تولید خرما به حساب می آیند. خرما هایی که برای تولید حبه قند خرما مورد استفاده قرار می گیرند بسیار با کیفیت و تازه هستند چرا که از نخلستان وارد کارخانه می شوند.

حبه قند خرما مانند تمام محصولاتی که از خرما تولید می شود، محصولی پر طرفدار در سراسر ایران و جهان است. تولید کنندگان ایرانی با اطلاع از سلایق هم وطنان طعم های گوناگونی از این محصول تولید می کنند تا نیازهای سلیقه ای مصرف کنندگان بر آورده شود.

پس از ورود خرما به کارخانه برای تولید حبه قند خرما در مرحله اول ارما ها با دستگاه های اتوماتیک و به صورت کاملا بهداشتی شسته می شوند. در مرحله بعد خرماهای تمیز توسط دستگاه هسته گیری می شوند. در مرحله سوم خرما را له کرده و خمیر می کنند تا برای حبه کردن آماده شوند. در این مرحله طعم دهنده های گیاهی به خمیر خرما اضافه می شوند. طعم دهنده ها کاملا گیاهی بوده و فاقد هرگونه مواد افزودنی شیمیایی هستند.

در این مرحله برای این که حبه ها به هم چسبیده نشوند و شکل زیبای ظاهری خود را از دست ندهند، مقداری پودر هسته خرما به خمیر افزوده می شود. سپس خمیر وارد دستگاه حبه کن شده و به قطعات کوچک قالب گیری می شود. در مرحله آخر خرما ها در مقدار و ظرف های متفاوت بسته بندی می شوند.

 حبه خرماها در طعم های زنجبیلی، دارچینی، هل، آلویی و ساده در بازار مصرف وجود دارند. این محصولات علاوه بر استفاده شخصی در کنار چای و به عنوان میان وعده برای مهمانی ها و مجالس مورد استفاده قرار می گیرند‌

مراکز فروش حبه قند خرما زنجبیل فله ای

مراکز فروش  حبه قند خرما زنجبیل فله ای مراکز فروش حبه خرما فله ای در طعم های مختلف، محصولات خود را در این سایت عرضه کرده اند‌. شما می توانید پس از مشاهده محصولات و اطلاع از قیمت حبه خرما های طعم دار، بر اساس سلیقه خود حبه خرما دلخواه خود را سفارش دهید. روش های ثبت سفارش در این سایت عبارتند از سفارش به صورت آنلاین از طریق سایت، تماس با مسئولین فروش سایت و ثبت سفارش تلفنی و استفاده از صفحات مجازی که در سایت ذکر شده اند‌. سفارشات شما از بهترین انواع حبه خرما طعم دار تهیه و به دست شما خواهد رسید.

مدیر فروش: عنابی

شماره تماس: 09128730591

مطلب پیشنهادی

خرید حبه قند خرما با طعم آلو فله

حبه قند خرما محصولی تولید شده از خرما است که تمامی خواص خرما را دارا بوده و بسیار خوش طعم و پر فروش و پر مصرف می باشد، این محصول با طعم های مختلف تولید می شود،

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام